OŚRODEK ZDROWIA BIAŁY DUNAJEC

 

 

W związku z możliwością wystawiania e-recept uprzejmie prosimy o zapoznanie się z informacjami które znajdują się w poniższym linku.

 

https://pacjent.gov.pl/erecepta

 

 

 

ZASADY WIZYT RECEPTOWYCH I WYSTAWIANIA RECEPT BEZ OBECNOŚCI PACJENTA. 

 

W załączniku znajduje się formularz, który po uprzednim wypełnieniu będziemy mogli wysłać na adres internetowy Ośrodka Zdrowia (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), dzięki czemu nie będzie konieczności składania takiego formularza osobiście w placówce Ośrodka Zdrowia. Oczywiście formularz ten również można składać osobiście w rejestracji Ośrodka Zdrowia.

 

Formularz dostępny jest w trzech wersjach.

 

  1. W postaci pliku Acrobat Reader (PDF) - jest to forma formularza którego po ściągnieciu nie da się edytować, możemy go pobrać, wudrukować i wypełnić ręcznie.
  2. W postaci pliku pakietu MsOffice (docx) - plik ten można pobrać następnie na komputrze dokanć jego edycji, a następnie wysłać na powyższy adres.
  3. W postaci pliku LibreOffice (odt) - alternatywa dla osób nie posiadających pakietu MsOffice - plik ten również możemy edytować.

 

Czytaj więcej: Formularze recept.

Dla Pacjentów

 

kolejka 

 

 recepta 

 

rejestracja

 

ewus logo

 

nfz

pfp 

SERCE BEZ DYMU

sbd

MEDYCYNA PRAKTYCZNA

mppl